KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7896045
nr 789 6045
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Gouache, Ulf Wahlberg (f. 1938), Komposition, signerad. -88. 31x23
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 november 2012
kl 17:55:53
5/11 17:14:16
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg
Gouache